uab pardavimasLogiška, kad ne visiems verslas nusiseka sėkmingai, nes juk ne visi priima vienodai teisingus sprendimus. Dažnai priima daug klaidingų, kurie vėliau priveda prie didelių nuostolių. Vienas iš būdų bent jau iš dalies sumažinti išlaidas ir taip save apsaugoti nuo nereikalingos verslo naštos – racionalus veiklos įteisinimas. Kalba eina būtent apie įmonių įsigijimą bei registravimą. Daugelis verslininkų, kurie pradeda veiklą, smarkiai rizikuoja pradėti su nuostoliais, jeigu pasirenkamas būtent įmonės registravimas. Šiais laikais ne veltui teigiama, kad pradedantiems reikėtų galvoti apie įmonės pirkimą, nes registravimas priverčia švaistyti laiką ir pinigus.

Registravimo atveju bus susiduriama su nemažai kliūčių. Vienos jų – registracijos adresas ir įstatinis kapitalas. Tarkime, norite veiklą pradėti UAB vardu. Registruojant ją, jums reikės turėti buveinės adresą. Tai turėtų būti jūsų nekilnojamas turtas arba turėsite gauti leidimą iš NT savininko, jog jis sutinka, kad įmonė būtų registruota jo NT adresu. Įstatinis kapitalas, registruojant UAB, yra 2500 eurų. Tokia suma yra ganėtinai nemaža pradedančiam verslininkui, ypač kai kalba einą apie smulkųjį. Tad, viso to padeda išvengti tam tikros bendrovės, kurios suteikia galimybę įsigyti jau registruotas įmones.

Jau registruotos įmonės palengvina visą naštą. Matote, UAB įsigijimui pakaktų skirti apie 200-400 eurų ir viskas būtų sutvarkyta netgi tą pačią dieną. Geriausia tai, kad UAB įsigyti labai lengva internetu. Viskas ko jums reikia – pasidomėti kurie įmonių pardavėjai vertinami geriausiais atsiliepimais. Tokie paslaugų tiekėjai turėtų būti pasirenkami ir jūsų, jeigu galvojate apie UAB įsigijimą. Jie padės sutaupyti ne vieną šimtą eurų.

UAB pardavimas internetu gali trukti vos kelias valandas ar netgi trumpiau. Daug kas priklausys nuo apsirinkto pardavėjo. Tačiau, turite suprasti, kad ne visi pardavėjai yra linkę parduoti tvarkingas įmones. Štai kodėl ekspertai pataria vengti pasiūlymų per skelbimų portalus. Mat, ten yra daug asmenų, kurie bando atsikratyti vos ne bankrutuojančiomis įmonėmis. Esmė tame, kad prieš tai minėti sąžiningi pardavėjai siūlo tokius juridinius asmenis, kurie nevykdė veiklos. Tai reiškia, kad jie neturės jokių įsipareigojimų. Tad, būtinai viską gerai apgalvokite prieš vesdami pinigus už tokį pirkinį.