Internete ieškote parduotuvių, kur šviesos efektai būtų pardavinėjami pigiau nei įprastose vietose? Elektroninėje erdvėje iš tiesų galima rasti daug prekių, kurios kainuoja mažiau nei prekybos centruose ar fizinėse parduotuvėse. Dabar internetinės parduotuvės siūlo praktiškai viską ir ne paslaptis, kad muzikos prekės irgi čia siūlomos mažesnėmis kainomis. Jeigu jums reikalingi nauji šviesos efektai, kuriuos būtų galima naudoti ilgą laiką, tai neabejotinai reikėtų dairytis specializuotose muzikos prekių internetinėse parduotuvėse. Jose jūs rasite praktiškai visą reikalingą įrangą, skirtą tiek muzikantams, tiek dainininkams, tiek DJ‘ams ir t.t. Žinoma, reikėtų suprasti ir tai, kad pigiausi įrenginiai ne visada bus aukštos kokybės. Jeigu norite įsigyti tokią įrangą, kurią būtų galima naudoti ilgą laiką, tai tam būtinas ir atitinkamas biudžetas.

Vos kelis eurus kainuojantys šviesos efektai vargu ar bus naudingi muzikantams ar kitiems scenoje dirbantiems profesionalams. Tam geriausia būtų rinktis patikimą įrangą, kurią siūlo pagrindinės el. parduotuvės. Matote, jeigu nuspręsite išbandyt tuos vos kelis eurus kainuojančius šviesos efektus, tai nenustebkite, jeigu jie neskleis tokių ryškių efektų kaip tikėjotės. Paprasčiausiai, pigesni įrenginiai yra daug prastesnės kokybės ir veikia žymiai trumpiau. Jums reikėtų skirti kiek didesnį biudžetą patikimos įrangos įsigijimui, ypač jeigu ta įranga naudojama nuolatinėje veikloje.

Šviesos efektai mažomis kainomis gali būti įsigyjami ir kitais būdais. Pavyzdžiui, internete galima rasti tokių pasiūlymų, kurie pabrėžia, jog didesnės nuolaidos būtų taikomos didesniems pirkinių krepšeliams. Pavyzdžiui, jeigu internetu pirksite šviesos efektus, tai pagalvokite ir apie kitų įrenginių įsigijimą. Perkant visą įrangą vieno užsakymo metu, tikėtina, kad galbūt pardavėjas suteiks specialią nuolaidą. Tai būtų vis šis tas nei nieko. Žinoma, jeigu kalba eina apie vos kelių dešimčių eurų vertės pirkinių krepšelį, tai vargu ar kurioje nors el. parduotuvėje gausite nuolaidą. Perkant šviesos efektus, geriausia būtų rinktis tuos įrenginius, kuriuos rekomenduoja kiti žmonės – juos išbandę.

Internetinės parduotuvės visuomet pateikia įrenginių aprašymus. Kai renkatės šviesos efektus, būtinai atsižvelkite į specifikaciją. Taip pat siūlomo įrenginio pavadinimą įveskite paieškos sistemose ir bandykite ieškoti atsiliepimų apie tą įrenginį. Jeigu atsiliepimai yra prasti, tai tuomet bandykite ieškoti kitu prekiniu ženklu pažymėtų įrenginių. Ne ką mažiau svarbu ir tai, kad mažiau žinomi prekiniai ženklai gali būt ir visiškai neįvertinti. Tai reiškia, kad galite nerasti jokių atsiliepimų apie tam tikrus įrenginius. Pavyzdžiui, Lenkijos gamintojų produkcija yra išbandoma vangiai, todėl logiška, kad apie tokius įrenginius Lietuvoje rasti atsiliepimus yra sunku. Tačiau tai dar nereiškia, kad tokių įrenginių pirkti neverta. Jie yra žymiai pigesni, o kokybe nelabai kuo nusileidžia tiems įrenginiams, kurie pažymėti žymesniais prekiniais ženklais.

Šviesos efektai turėtų būti perkam atsakingai. Būtina rinktis tik tuos pardavėjus, kurie įrenginiais prekiauja teisėtai. Jokiu būdu nesirinkite tų asmenų pasiūlymų, kuriuos pateikia neaiškūs pardavėjai. Trumpai tariant, kartais galima aptikti nepadoriai mažas kainas siūlančius pardavėjus, tačiau tai dar nereiškia, kad jie iš tiesų užsiima prekyba. Kai kurie galbūt tikrai parduoda šviesos efektus pigiau, tačiau neaišku ar jūs gaunate garantinį aptarnavimą. Tad, šviesos efektai jokiu būdu neturėtų būti perkami atmestinai.