Tikrai ne visiems atrodo, jog įdomios gali būti ir ekskursijos Lietuvoje, tačiau ne visada galima turėti galimybę leistis į ilgai trunkančią kelionę už kelių šimtų kilometrų, o kartais suprantam, jog tikrai ne viską spėjama pamatyti ir savo gimtajame krašte. Laikui bėgant labai daug dalykų yra atnaujinama, o kai kurių gamtos kampelių taip ir nespėjama pamatyti. Kadangi niekur labai toli Lietuvoje nereikia keliauti, tikrai galima pasidaryti puikių ir savaitės trukmės maršrutų, ir tiesiog smagių savaitgalio kelionių. Norintiems pamatyti kažką naujo, galima tikrai atrasti visiškai neaplankytų miestelių, parkų, apžvalgos bokštų ar muziejų, o tiems. Kurie jau daug apkeliavę verta pagalvoti apie atsinaujinusias vietas, naujus muziejus ar rekonstruotus objektus. Jeigu nekyla jokių minčių, straipsnyje rasite naudingos informacijos, kuri padės suprasti, jog įmanomos ir įdomios ekskursijos Lietuvoje.

Daugelis atostogaudami Lietuvoje vyksta prie jūros – tai bene dažniausiai aplankoma vieta, kurią pamilę daugelis, tačiau nuvykti čia galima ne tik vasarą. Galbūt dar niekuomet nematėte jūros žiemos metu? Tai irgi gali būti puikus laikas pasivaikščiojimui, jei nepamirštama šiltai apsirengti. Kelionės po Lietuvą leidžia aplankyti skirtingus miestus, nematytas gamtos vietas, o tai tikrai gali palikti puikių įspūdžių. Nepamiršti reikia ir Neringos, kurioje pasidžiaugti galima paukščių stebėjimo bokštais, Parnidžio kopa. Apvažiuoti Neringą galima dviračiais – tai būtų puiki pramoga tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Jeigu kelionės po Lietuvą automobiliu nebeatrodo toks įdomus būdas keliauti ir norisi naujos patirties, galima išbandyti dviračių takus, kurie leis nukeliauti net į kitą miestą, jei tik turite tam jėgų! Dviračiai gali būti puiki pramoga šiltuoju sezonu, todėl aktyvesnį laisvalaikį mėgstantiems galima džiaugtis smagiais maršrutais. Pertraukėles galima praleisti muziejuose ar apžiūrint pravažiuojamo miestelio architektūrą. Tai puiki savaitgalio pramoga. Kai kurie dviračius pasirenka kaip transporto priemonę ir tolimesnėms kelionėms.

Mėgstantiems muziejus, tikrai verta užsukti ir į rekonstruotą Vytauto Didžiojo karo muziejų. Įdomios ekskursijos Lietuvoje gali būti ir po įvairiausius dvarus, muziejus, pilis, todėl jei dar ko nors nespėjote aplankyti, verta paskaityti apie lankytinas vietas, kurios tikrai gali jus sudominti. Visuomet puikių ekskursijų ar įdomių pasiūlymų kelionėms rasti galima ir https://musuodiseja.lt