Riverdeilas – tai amerikiečių paauglių serialas, kuris savo dramatiškumu bei paslaptingumu pavergė viso pasaulio jaunimo širdis. Ši drama sukurta remiantis komiksų bendrovės „Archie Comics“ veikėjais ir siužetu. Intriguojantis serialas pavergė ne tik paauglių, bet ir suaugusiųjų širdis, o to priežastis mes pristatysime šiame straipsnyje.

Siužetas

Riverdeilas – tai miestelis, kuriame vyksta viso serialo veiksmas. Serialo riverdeilo pagrindiniai herojai tai mokiniai besimokantis mokykloje, kurie vieną dieną sužino apie bendraklasio mirtį.

Miręs bendraklasis buvo tikrasis šventuolis, kuris buvo protingas, draugiškas bei geraširdis žmogus. Draugams buvo labai sunku susitaikyti su paslaptinga draugo mirtimi, bet visi kartu jie galu gale išsiaiškina kas nužudė jų bendraklasį.

Pagrindinis herojus yra Arčis, kuris yra drąsus vaikinas, pasiryžęs nepaisyti tėvų norus ir eiti savo gyvenimo kelių. Jis pasirenka kitokį gyvenimą ir siekia muzikos srities karjeros aukštumu.

Šio proceso eigoje pasirodo, kad tai nėra taip lengva, kelyje atsiranda daug kliūčių, o surasti gerą muzikos mokytoją, kuris nuoširdžiai padėtų Arčiui nėra taip lengva kaip iš pradžių galėjo pasirodyti. Šios nesėkmės taip pat tapo ginčų su savo geriausiu draugu, rašytoju Džiughedu Džounsu priežastimi.

Vėliau siužeto linija pakrypsta kita linkme. Atsiranda nauja veikėja – Betė, kuri jaučia Arčiui simpatiją. Nors jos jausmai yra tikrai gan stiprus, bet ji nesiryžta jų atskleisti. Taip pat kalbant apie Betė reikia paminėti, kad jos bei mamos santykiai yra gana sudėtingi. Joms sunku rasti bendrą kalbą, tad palaikymo tarp jų irgi nėra.

Po kiek laiko į mokyklą persikelia naujokė Veronika, kuriai taip pat pradeda patikti pagrindinis herojus. Tai tampa labai sudėtinga situacija, kadangi Veronika bei Betė tapo geros draugės. Veronika nenori sugadinti gerų santykių su savo gera drauge, tad nesiryžta plėtoti romantinius santykius su Arčiu.

Dar viena herojė yra Šeril, kuri yra mokyklos pažiba. Tai blogiukė, kuri pasiruošusi bet kada išskirti Arčį, Veroniką bei Betę. Nors gali pasirodyti, kad pagrinde ji stebi viską iš šalies, bet iš tikrųjų turi savų neatskleistų paslapčių.

Atsiliepimai

Pirmasis serialo sezonas buvo itin populiarus, tad sulaukė labai didelių pagyrų iš auditorijos bei kritikų. Nors Riverdeilas – iš pirmo žvilgsnio yra ramus miestas, tačiau jo paslaptys slypi šešėliuose. Tokia serialo koncepcija pavergė ne tik jaunimo, bet ir daugumos suaugusiųjų širdis.

Tai nuostabi klasikinių komiksų interpretacija moderniai auditorijai. Ji gali būti skirta kaip jaunimo, taip ir visos šeimos peržiūrai, kadangi serialas yra kerintis, drąsus, tuo pačiu keistas ir baugus.

Tad visiems mistikos mėgėjams yra rekomenduojama peržiūrėti šį serialą, kuris nukels Jus į paslaptingumo pasaulį.

Pabaigai

Straipsnyje aptarėme trumpą serialo Riverdeilas siužeto aprašymą bei auditorijos ir kritikų atsiliepimus. Matome, kad tai intriguojantis, kvapą gniaužiantis serialas, kuris pasižymi mistinio pasaulio koncepcija. Tad jeigu esate toks žmogus, kuris domisi fantastiką, nedvejokite ir kuo greičiau eikite žiūrėti šį serialą.

Visi filmai ir serialai – filmai.life