Ar dažnai pagalvojate kiek žmonių kenčia nuo depresijos? Kodėl žmonės serga tokia liga? Kiek tai yra pavijinga? Tikriausiai ne, o tai žmogui yra labai svarbu, nes tai jo kelionė link geresnio gyvenimo kokybės. Dažnai žmonės nežino, kur jiems kreiptis, kai jaučia, kad su jų vidine būsena kyla problemos.

Kokie yra Reiki privalumai? Tai yra senovinis gydymo metodas, nenaudojant jokių medikamentų, o tik pasitelkiant gamtą ir savo žinias. Kitaip sakant Reiki yra vienas is gydymo būdų, kuris padeda palaikyti stabilę žmogaus psichinę ir fizinę sveikatą. Tokia gydymo sistema išpopuliarėjo Japonijoje ir buvo pradėta taikyti daugelyje šalių. Ar žinote, kad žodis reiki yra kilęs iš dviejų Japoniškų ženklų, tai Rei – , kuri reiškia visata, spindulys, universalumas ir kitas reiškinys Ki – kurio reikšmė energija, visatos, pasaulio, žemės energija.

Privalumai – senovinis gydymo metodas. Laiko patikrintas gydymo būdas, taikytas jau senų senovėje. Toks gydymo būdas yra perduodamas plaštakos prisilietimu ir kontaktiniu būdu – jokių medikamentinių intervencijų į žmogaus kūną. Specialistas, savo pacientui, perduoda teigiamą energiją ir ugdo jį geresnio savęs pažinimui. Dar vienas privalumas tai vidinis mūsų energijos kanalas, kuri terapijų metu išlaisvina specialistas. Taip pat, labai svarbu pabrėžti, kad vienas iš svarbiausių privalumų Reiki terapijos, kad nėra jokių operacinių ar chirurginių gydymų, nes viskas vyksta tik išoriškai. Vienas iš privalumo, kad tokia terapija taikoma ir ligoninėse ir sanatorijose ar tiek privačioje praktikoje dirbant su asmeniu.

Reiki terapija tai nėra apeigos ar hipnozė ar kažkoks psichoterapinis įtaigos seansas. Tai tiesiog būdas padėti žmogui atgauti jėgas, padėti mylėti save ir padėti jam supranti, kur ir kaip nukreipti savo dvasinę energiją ir išlaisvinti nuo jį kankinančių dvasinių problemų.