Vestuvės yra kaip graži pasaka, ir kaip ir bet kuri pasaka, vestuvių ceremonija baigsis. Sniego baltumo suknelė vienai dienai išliks tik apranga. Prabangios puokštės ir dekoras bus gražūs nuotraukų elementai. Vienintelis dalykas, kuris liks daugelį metų, jums primins jausmus ir džiugins kiekvieną dieną, tai bus sužadėtuvių ir vestuviniai žiedai.

Šiandien sužadėtuvių žiedo sąvoka dažnai painiojama su vestuviniu žiedu. Tiesą sakant, istoriškai tai yra du visiškai skirtingi dalykai. Sužadėtuvių žiedas yra ketinimų ir jausmų rimtumo simbolis https://auksinesvajone.lt/ziedai/su-briliantais, o vestuviniai žiedai – atlikto apsisprendimo ir priesaikos simbolis.

Dešimtmečius labiausiai pageidaujamas sužadėtuvių žiedo akmuo buvo deimantas. Yra priežastis, kodėl sakoma, kad moterys mėgsta deimantus. Tai ne tik mados, kurią formuoja masinės informacijos priemonės rezultatas. Deimantas yra sunkiausias natūraliai randamas mineralas žemėje. Be to, kad užtikrina pačių papuošalų ilgaamžiškumą, tai yra gražus santykių patvarumo simbolis. Pirkdami žiedą su deimantu, atkreipkite dėmesį į kelis aspektus: karatą, spalvą, grynumą ir akmens pjūvį. Idealiu atveju jis turėtų būti visiškai bespalvis ir visiškai švarus. Iš prabangių akmenų taip pat dominuoja safyras, rubinas ar smaragdas, jie yra beveik tokie pat kieti ir gražūs, kaip deimantas.

Maždaug prieš keliolika metų tiek sužadėtuvių, tiek vestuviniai žiedai buvo klasikinio geltonojo aukso spalvos. Tačiau šiandien vis daugiau moterų renkasi baltąjį auksą. Pabandykite atpažinti mylimosios pageidavimus ir pažiūrėkite, kokia spalva dominuoja jos papuošalų dėžutėje. Išrinkite sužadėtuvių žiedą harmoningai su likusiais jos papuošalais. Jei jūsų išrinktoji nešioja sidabrinius papuošalus, patariame įsigyti žiedą iš baltojo aukso. Jei ji yra klasikinių auksinių papuošalų mėgėja, rekomenduojame pirkti geltoną auksą.

Žinoma, sužadėtuvėse svarbiausia ne žiedas, o kartu pateikiama deklaracija. Tačiau svarbu, kad žiedas ne tik simbolizuotų jūsų jausmus, bet ir atitiktų jos skonį.