Paskolos nuo 18 metų jau seniai nebesteikiamos jokiose greitųjų kreditų bendrovėse. Tai lėmė paskutiniu metu sugtiežtėję įstatymai, bei tai, jog Lietuvos Bankas pagaliau pradėjo savo, kaip priežiūros institucijos darbą. Anksčiau tokios kontrolės nejausdavo nei viena greitųjų kreditų bendrovė. Tuo metu paskolos buvo dalinamos į kairę ir dešinę, asmens mokumas buvo tikrinamas labai nekorektiškai. Laimei, Lietuvos Bankui pradėjus šių bendrovių veiklos priežiūrą, pasibaigė ir paskolos nuo 18 metų dalinimai. Dabar reta, vartojimo paskolas teikianti bendrovė skolins mokyklos suole sėdinčiam ir jokių tvarių pajamų negaunančiam asmeniui. Taip pat paskolos nuo 18 metų nedirbantiems asmenims nesuteikiamos. Vadovaujantis tais pačiais įstatymais, kad asmuo negaunantis jokių tvarių pajamų, yra nepajėgus tokiems finansiniams įsipareigojimams.

Kreditai nuo 18 metų nedirbantiems

paskolos nuo 18 metųKreditai nuo 18 metų nebeteikiami jokioje bendrovėje, ir ko gero, niekada daugiau ir nebus suteikiami. Žinant, kad ir kiek asmenų šiais laikais yra nedirbantys, visgi gauti paskolą yra galimybė. Tokios paskolos dažniausiai būna arba su vekseliu, arba su nekilnojamojo turto ar automobilio įkeitimu. Asmenų kurie dalina paskolas su vekseliais praktiškai nėra galimybės kontroliuoti. Bet ir dabartiniais laikais vargu ar kas beskolina su vekseliu, jeigu asmuo yra nedirbantis ir negauna jokių pajamų. Dar viena galimybė gauti paskolą yra tada, kai asmuo už norimą paskolos sumą įkeičia savo nekilnojamąjį turtą ar automobilį. Tokiu atveju asmuo gali būti ir bedarbis, nes negražinus paskolos, kreditoriui atitenka užstatytas turtas. Dažniausiai užstatant nekilnojamąjį turtą, kreditorius pirmiausia įvertina realią to nekilnojamojo turto kainą ir tikrai nepasiūlys asmeniui 100% turto vertės. Taip, perskaitėte teisingai, bene kiekvienas kreditorius pasiūlys jums daugiausiai 85% turto vertės paskolą.

Kodėl tik 85%? 85% čia geriausiu atveju, nes kiekvienas asmuo nori iš savo skolintų pinigų uždirbti. Tad jeigu negražinsite paskolos, kreditorius bus įsigijęs jūsų turtą pigesnes rinkos kaina. Šį turtą pardavęs kreditorius rinkos kaina, bus atgavęs savo pinigus, bei bus iš šio paskolos uždirbęs pelną.