Nėščiųjų kursai gali būti tikrai svarbi nėštumo ugdymo dalis. Jie suteikia begalę teorinių žinių, įskaitant tai, kaip sveikai pastoti, kada kreiptis į ligoninę arba gimdymo namus ir netgi apima kūdikių priežiūros ir maitinimo krūtimi pagrindus. Naujagimio žindymas yra viena iš dažniausiai pasitaikančių kovų, su kuriomis susiduria naujieji tėvai. Yra daugybė būdų, kurie gali padėti išsiaiškinti šio proceso svarbą ir eigą, vienas iš jų, internetiniai kursai.

Daugumai kūdikių motinos pienas yra sveikiausias pasirinkimas. Taip pat yra daugybė įrodymų, kad nežindymas padidina daugelio vaikų ligų, įskaitant diabetą, nutukimą bei astmą riziką. Nėščiųjų kursų metu gauta informacija leis puikiai pasiruošti žindymo procesui. Kad ir koks paguodžiantis ir sveikas žindymas bebūtų, ne visada yra lengva greitai atsigauti po gimdymo ir iškart sėkmingai žindyti. Kursų metu gauta informacija padės suprasti žindymo ypatumus bei patvirtins faktą, jog sunkus darbas pirmosiomis savaitėmis vėliau tikrai atsiperka.

Nėščiųjų užsiėmimai padės susipažinti su visa svarbia informacija, kuri padės pasirengti gyvenimui po kūdikio gimimo, pavyzdžiui, kaip sužinoti ar naujagimis normaliai priauga svorio? Kadangi kursai vedami  pasinaudojant interaktyviais vaizdais, skaitmeninėmis demonstracijomis, asmeninėmis istorijomis bei kruopščiai parinktais ištekliais kiekviena būsima mama sužinos, kaip atpažinti maitinimo ženklus ir kaip į juos reaguoti, kaip valdyti maitinimo procesą skirtingu paros metu ir kaip natūraliai susieti kūdikį su krūtimi.

Baigus nėščiųjų kursus, besimokantieji galės:

  • Pripažinti žindymo kūdikiui ir motinai naudą;
  • Suprasti, kaip veikia pieno tiekimas;
  • Sužinoti maitinimo krūtimi mechanizmą, fiksavimą ir padėties nustatymą;
  • Suprasti, kad maitinimas krūtimi yra nuostabus procesas, jei kūdikis gauna pakankamai pieno;
  • Sutvarkyti maitinimo nakties bei dienos metu rėžimą;
  • Rasti išeitį iš bet kokios padėties, vadovaujantis kursų medžiaga ir visa įsisavinta informacija.