Yra daugybė vandens filtrų tipų, nuo plastikinių ąsočių filtrų ir įmontuotų šaldytuvo filtrų iki maišytuvų ir kriauklės filtrų iki viso namo modelių, vandens filtrai kuriuose derinamos skirtingos terpės ir išvalomas visas vanduo jūsų namuose. Įprasti filtrai namuose ir parduotuvėse yra kanistrai, galiniai arba maišytuvo filtrai, įmontuoti maišytuvo filtrai, stalviršio filtrai, filtrai po kriaukle ir vandens valymo įrenginiai. Dažnai brangesnės nei ąsotinės filtravimo sistemos, jos dažniausiai tvirtinamos prie kriauklės aeratoriaus ir vienu metu gali filtruoti didelį kiekį vandens.

SpringWells 

 

SpringWells vandens filtravimo sistema pašalina tris dažniausiai pasitaikančius teršalus – geležį, manganą ir vandenilio sulfidą – iš šulinio vandens nesumažindama vandens slėgio. Kai kurios įmonės ultravioletinę (UV) dezinfekciją derina su kitomis vandens filtravimo sistemomis namuose, kad pašalintų įprastus teršalus, įskaitant pesticidus ir chlorą. UV filtras sunaikina iki 99,9 % kenksmingų mikrobų vandentiekio ar šulinio vandenyje, todėl jį gana lengva prižiūrėti.

 

Filtravimo sistema užtikrina švarų ir sveiką vandenį, pašalindama iki 99,99% nešvarumų. „Home Master Whole House Well“ vandens filtrai gali išspręsti visas, išskyrus pačias rimčiausias, geležies problemas be didelių tradicinių geležies šalinimo sistemų kainos. Jei jūsų šulinio vanduo yra saugus, kam leisti sunkiai uždirbtus pinigus „viskas viename“ filtravimo sistemai, kai jums reikia tik filtro, kad pašalintumėte dažniausiai pasitaikančius teršalus iš šulinio vandens: nuosėdas.

Pašalina 100% klakių

 

Joks filtras ar apdorojimo sistema nepašalina 100 % visų teršalų iš vandens, todėl prieš apsipirkdami turite žinoti, ką norite, kad filtras veiktų (žr. 1 veiksmą). Filtras negali išspręsti visų galimų problemų; nėra garantijos, kad sistema pašalins visus vandenyje susidarančius nereguliuojamus teršalus, tokius kaip vaistai ir herbicidai. Jei peržiūrėję vartotojų pasitikėjimo ataskaitą (arba, pageidautina, kelias ankstesnes ataskaitas) pastebėsite, kad jūsų vanduo paprastai veikia geriau nei EPA lygis, jums gali prireikti tokio, kuris pašalintų vietinių gyventojų naudojamas chemines medžiagas. vandens valymo paslaugos. Galite išbandyti savo vandens sistemą naudodami namų vandens bandymo rinkinį, kad nustatytumėte, ar jums reikia filtravimo sistemos.

 

Kai kurie vandens valymo įrenginiai, kurie pašalina chemines medžiagas, pavyzdžiui, atvirkštinio osmoso, jonų mainų ar distiliavimo sistemos, taip pat gali pašalinti fluoridą. Kitas variantas – atvirkštinio osmoso sistema, tačiau ji išskiria daug kartų daugiau nuotekų nei geriamojo vandens.

Pabaigai

 

Vietinis išradėjas sukūrė mikrobų pašalinimo iš geriamojo vandens procesą. Tai vienintelė technologija rinkoje, kuri pašalina kenksmingus mikrobus be vandens valymo sistemos, sakė vietinis išradėjas ir paaiškino, kad kitos vandens filtravimo sistemos pašalina tik šviną, chlorą ir didelius pirmuonis. Vandens filtravimas yra vienintelė augančios namų rinkos dalis: 1997 m. Brita vandens filtravimo sistemų pardavimas išaugo 50%, sakė Burrisas, kaip šaltinį remdamasis žurnalu Home World Business. Dušo filtrų sistema taip pat gali labai sumažinti chloro ir kitų kenksmingų cheminių medžiagų, kurios gali išsausinti ir pažeisti odą bei plaukus, poveikį. Plačiau Pribus.lt.