Šiandien yra įmonių, kurios siūlo platų paslaugų spektrą, susijusių su prekių saugojimu, pirkimu ir gabenimu. Tarp jų sandėlių logistika, prekių perdirbimas, sandėliavimas ir paskirstymas; transporto logistika, skirta tenkinti įmonių, neturinčių savo transporto priemonių parko, poreikius gabenant krovinius; muitinės logistika, kuri yra pagalba sertifikuojant ir išmuitinant prekes.

Saugus prekių saugojimas yra viena iš paklausiausių paslaugų, kurias teikia logistikos įmonės. Tai būdas sutaupyti pinigų ir gauti kokybiškas paslaugas už prieinamą kainą. Logistikos pagrindinis darbas yra krovinių pervežimas, bet jau daugelis įmonių gali pasiūlyti prekių laikymą šildomuose ir nešildomuose sandėliuose, atsižvelgiant į gaminių savybes.

Prekių laikino sandėliavimo ir tvarkymo paslaugų užsakymas iš profesionalų leis atsiriboti nuo sandėlio valdymo ir skirti laiko verslo plėtrai bei kitų svarbių verslo klausimų sprendimui ypač karantino metu. Įmonei nėra prasmės investuoti savo sandėlio priežiūrai. Visą darbą, susijusį su prekių saugojimu ir pristatymu, galite patikėti logistikos įmonėms.

Didelės įmonės, kurios vykdo prekių gabenimą transportu, turi paruoštų sprendimų rinkinį, leidžiantį efektyviai pristatyti bet kurį produktą gavėjui. Kalbant apie pavojingas, negabaritines, greitai gendančias prekes, ypač svarbu užtikrinti, kad visa veikla būtų vykdoma laikantis kiekvienai prekių rūšiai priimtų taisyklių ir nuostatų. Taigi, gabenant greitai gendančias prekes, svarbiausias jų saugumo principas yra užtikrinti būtinas temperatūros sąlygas ne tik gabenant, bet ir laikant tarpinėse sandėliavimo vietose.

siramis.lt yra novatoriška ir kūrybinga įmonė sandėlių ir logistikos paslaugų srityje, galintys kontroliuoti visą tiekimo grandinę nuo gamybos iki gavėjo.

Sandėliavimo strategija logistikos tarpininkų sandėliuose tampa pelninga įmonėms:
– pradiniuose rinkos užfiksavimo etapuose arba pradiniame įmonės vystymosi etape;
– žengiant į naujas rinkas
– parduodant sezonines prekes ir sutelkiant dėmesį į konkretų vartotojų paklausos segmentą.