Ar dažnai susimąstote kodėl reikia impregnuoti medieną? Mediena yra natūrali medžiaga. Neapdorota mediena laikui bėgant greitai genda, daugiausia dėl medieną skaldančių vabzdžių užkrėtimo. Medienai taip pat kelia didelę riziką medieną skaidantys pelėsiai ir grybai, kurie yra linkę paveikti medieną esant aukštai drėgmei. Didžiausią pavojų kelia pastatyta lauko mediena arba mediena, kuri tiesiogiai liečiasi su žeme ar vandeniu. Impregnavimas užtikrina, kad mediena ilgiau išliks sveika ir žymiai pailgins savo gyvenimą.

Atliekant statybos ir renovacijos darbus nereikėtų nuvertinti medinių pastatų ar elementų apsaugos nuo kenkėjų užkrėtimo svarbos. Tinkamai naudojant impregnavimo profesionalią ir patikimą medienos apsaugą, taip padėdami išvengti galimų komplikacijų ir išlaidų, susijusių su užkrėstos medienos taisymu ateityje. Galų gale dažymas, purškimas ar panardinimas tinka visiems, o tai reiškia, kad net mėgėjai gali būti ramūs, kad jų namuose esanti mediena bus profesionaliai apsaugota.

Medienos impregnantus reikėtų ieškoti specialiose parduotuvėse, kurios specializuojasi šioje srityje ir su savo ilgamete praktika yra atsirinkę labai kokybiškus impregnantus remmers.lt. Dažniausia tokiose parduotuvėse jus gausite ir specialisto pagalbą, kuris jums parinks geriausią variantą, tinkamą jūsų medienai apsaugoti. Šiai dienai, tokias specializuotas parduotuves, galime rasti internete ir su jais susisiekti ar atvykti į vietą, kur gausite konsultaciją ir visas reikiamas priemones, vienoje vietoje.

AR lakas ir dažai neturi pakankamai medienos apsaugos? Naudojant atskirai, įprasti viršutiniai sluoksniai ir dažai neapsaugo medienos nuo daugumos medieną skaldančių vabzdžių užkrėtimo. Dėl temperatūros svyravimų mediena mažėja ir plečiasi, todėl ji  sutrūkinėja. Esant didesniems įtrūkimams, impregnuota mediena yra labiau linkusi užkrėsti biotinius kenkėjus, kurie per šiuos plyšius gali prasiskverbti į medieną.