Artėjant šaltajam sezonui, moteriškų kuprinių tendencijų pasirinkimas yra toks platus, kad sau tinkamą modelį internetinėse parduotuvėse atras net ir įnoringiausia moteris. Tačiau stilistų nuomone, naują kuprinę vertėtų rinktis ne tik pagal esančias madas, bet labiau orientuotis į asmeninį stilių ir figūros tipą.

Kuprinė – ne tik funkcionalus ir praktiškas daiktas, bet ir stiliaus akcentas. Tikrai verta nepamiršti šios detalės visais metų sezonais, o priklausomai nuo situacijos ar progos, netgi ją akcentuoti. Tai padaryti galite pasirinkdamos išskirtinio dizaino ar spalvų derinį.

Nors tendencijų būna įvairiausių, tačiau visuomet klasika išliks pastelinių spalvų ir kokybiškos EKO odos moteriškos kuprinės. Jas lengva priderinti prie kasdieninių rūbų derinių ir nepaisant besikeičiančių mados tendencijų, šios kuprinės gali būti nepamainomos ne vieną sezoną.

Kadangi šiai dienai praktiškumas ir patogumas įtakoja madą, įprasta, kad į madą ateina didelės ir talpios kuprinės. Pastarosios idealiai tinka šaltuoju metu laiku, kai norisi patogumo ir jaukumo. O rengiantis šiltais žeminiais rūbais, jos atrodo proporcingai ir suteikia įvaizdžiui masyvumo ir vientisumo.

Ne paslaptis, kad šiais laikais visas pasaulis eina iš proto dėl vintažo, todėl tokia mada nekelia nuostabos. Tai kuprinės, kurios atkartoja mūsų mamų ir močiučių spintose matytas tašes ir pinigines. Pastarosios tampa vis populiaresnės jaunimo tarpe. Jos suteikia išskirtinumo ir gali būti dėvimos kaip stiliaus akcentas. Tokios kuprinės dažnai būna pritaikytos tiek vyrams, tiek moterims, tik skiriasi jų dydžiai. Tai jeigu ieškote poros aksesuaro, gal verta pagalvoti apie vintažines kuprines? Didelį tokių kuprinių pasirinkimą galite rasti el. parduotuvėje www.technomada.lt. Vintažinės kuprinės turi daug patogių skyrelių ir, žinoma, norint ilgalaikiškumo geriausiai pasirinkti iš aukštos galanterinės odos.

Kalbant apie spalvų pasirinkimą – jos tinka ne visiems žmonėms, taip pat, kaip ir moteriškų kuprinių forma ir dydis.  Čia nerasite universalaus sprendimo. Pavyzdžiui, žemesniam asmeniui nerekomenduojama įsigyti itin didelę kuprinę, nes su ja žmogus atrodys dar žemesnis. Jeigu žmogus yra aukštas ir lieknas, didelės kuprinės yra puikus pasirinkimas. Jei asmuo yra plius dydžio, tai mažas kuprines ko gero verčiau iškeisti į didesnes, spalvingas, įdomesnio dizaino. Taigi, jeigu ieškote moteriškos kuprinės nepamirškite atsižvelgti į šiuos kriterijus ir išsirinkti sau tinkamą!