Kiekviena moteris nori turėti dailias krūtis, kurios gražiai atrodytų su maudymosi kostiumėliu ar suknele su didele iškirpte. Tačiau biustas ne visada pateisina jos savininkės lūkesčius, todėl atsitinka taip, kad moterys, kurių netenkina krūtų išvaizda, nori jas pakoreguoti arba pasididinti.

Krūtinės didinimas galimas keliais būdais:
• Sportas yra darbas su krūtinės raumenimis, padidinę krūtinės raumenis, jūs
tikrai galite padidinti krūtinės apimtį – pažiūrėkite į kultūristus. Bet norimas efektas pasiekiamas tik tuo atveju, jei jūsų krūtinė yra aukštai. Jei ne, rezultatas nebus pats estetiškiausias.

• Kalbant apie kosmetiką, šiandien yra daugybė produktų, kurie palaiko odos
elastingumą. Taip pat yra specialių rūšių kremų, kuriuose yra fitoestrogenų. Jie yra saugūs, padeda šiek tiek padidinti krūtis, padidinant audinių jautrumą organizme gaminamam estrogenui.

• Salono metodai. Visos procedūros, skirtos odos tonusui didinti, nors ir
negalima teigti, kad jų dėka krūtinė taps didesnė, bet gražesnė tai tikrai.
Yra aparatinis krūtų didinimo metodas, kuris vadinamas vakuuminiu masažu.
Procedūros esmė paprasta: naudojant specialų aparatą, krūtinės srityje susidaro vakuumas, tai pagerina kraujotaką dėl to padidėja krūtinės dydis, tačiau nereikėtų tikėtis stulbinančio efekto.

• Chirurginiai metodai. Implantavimas yra universalus, tinkamas visiems ir jau seniai išbandytas. Šiandien naudojami skirtingi implantai – sferiniai arba anatominiai. Pirmieji suteikia įspūdingesnę išvaizdą, antrieji atrodo natūraliai.

Lipofillavimas yra norimo tūrio ir formos sukūrimas naudojant paties paciento poodinius riebalus. Natūralu, kad tokia krūtų didinimo operacija atliekama kartu su riebalų nusiurbimu. Idealiai tinka tiems, kurie jau seniai svajojo, kad visi riebalai iš pilvo patektų į krūtinę.

Kitas krūtų didinimo būdas yra krūtų didinimas hialurono rūgštimi. Tai minimaliai invazinis metodas, labai konkuruojantis su klasikiniu chirurginiu metodu.
Procedūra trunka apie 40 minučių, per kurią po pacientės ranka padaromi nedideli pjūviai, per kurią įvedama gelio pavidalo hialurono rūgštis.