Ar girdėjote apie metines ir mėnesines automobilių nuomas? Skaitykite daugiau, kad sužinotumėte apie visus privalumus ir tai, kiek sutaupote nuomodamiesi automobilį ilgesniam laikui!

Ilgalaikė automobilių nuoma gali būti metinė ir mėnesinė. Ji yra labai panaši į jau tradicinę automobilio nuomą, tačiau turi vieną didelį skirtumą: nuomos trukmė.

Skirtingai nuo įprastų automobilių nuomos, dažnai naudojamos kelionėms, savaitgaliams ar konkretesnėms progoms, metinių ar mėnesinių automobilių nuomos tikslas yra šiek tiek kitoks. Tai paslauga, skirta žmonėms, kuriems automobilis reikalingas kasdieniam gyvenimui.

Kaip veikia ilgalaikė nuoma?

Metinė ar mėnesinė automobilio nuoma yra labai panaši į trumpalaikę, tačiau ilgesnės trukmės nuomą. Jei anksčiau buvote išsinuomavę automobilį, nesvarbu, ar tai ilgos atostogos, ar savaitgalio atostogos, jūs jau daug ką žinote apie tai.

Didžiausias privalumas yra tas, kad jei automobilį laikote ilgesnį laiką, nuomos kompanijos paprastai suteikia malonią nuomos kainos nuolaidą. Paprastai ji yra progresyvi, taigi kuo ilgesnis sutarties laikotarpis, tuo daugiau sutaupote.

Nuolaidos

Nuolaida skirtingose automobilių nuomos įmonėse skirsis ir priklauso nuo jūsų pasirinktos automobilio kategorijos ir ridos.

Tai gali būti vienas, du ar trys tūkstančiai kilometrų per mėnesį. Viskas yra labai lanksčiai, kad rastumėte jums patogų pasiūlymą.

Naudodamiesi mėnesio automobilio nuoma, galite išlaikyti automobilį nuo vieno iki kelių mėnesių ir atnaujinti sutartį pagal savo poreikius. Jei norite grąžinti automobilį anksčiau laiko, tai taip pat gerai! Tol, kol praėjo minimalus nuomos dienų skaičius sutartyje.

Kokie yra metinės ir mėnesinės automobilių nuomos privalumai?

Yra tiek daug privalumų, kai išsinuomojate automobilį per mėnesį ar metus, todėl sudėjome sąrašą.

Išlaidos

Vienas pagrindinių automobilio nuomos ilgesniam laikui privalumų, be abejo, yra kaina. Daugeliu atvejų automobilį išsinuomoti mėnesiui yra pigiau nei turėti savo automobilį.

Be to, kad pigiau nei turėti automobilį, jis taip pat gali būti pigesnis nei automobilio nuoma trumpam laikotarpiui.

Taip yra todėl, kad, jei asmuo jau planuoja išsinuomoti šiek tiek ilgesniam trijų savaičių laikotarpiui, pavyzdžiui, automobilio nuoma per mėnesį gali tiksliai kompensuoti aukščiau paminėto tarifo sumažėjimą.

Nulis biurokratijos

Kai nuomojate automobilį nuomos įmonėje, jie, lieka atsakingi už visą biurokratiją, susijusią su automobilio turėjimu: dokumentais, draudimu, priežiūra, mokesčiais. Tai reiškia, kad automobilis lieka su jumis, tarsi kasdien būtų jūsų, tačiau nesijaudindami peržiūrėkite ar yra atnaujinta dokumentacija.

Lankstumas

Kas mėnesį nuomojančios nuomos kompanijos leidžia jums grąžinti automobilį, kada tik norite. Jei automobilio reikia ilgiau, tai taip pat nėra problema: nuoma gali būti pratęsta tiek, kiek reikia.

Jei norite jį grąžinti anksčiau, tiesiog atkreipkite dėmesį į minimalų laikotarpį: pigiausia mėnesio norma paprastai galioja nuomojant 28 ar daugiau dienų.

Kaip jau minėta pirmiau, jei jums reikia grąžinti automobilį anksčiau, taikomas tarifas bus toks pats, kaip už „įprastą“ nuomą, atsižvelgiant į nuomos vertę sutarties sudarymo dieną.

Visada važiuokite visiškai nauju automobiliu

Tas naujas automobilio kvapas tikrai geras, tiesa? Jei jums patiks vairavimo skirtingais automobiliais patirtis, jums patiks ir mėnesinė automobilio nuoma. Nuomojantis galimybė visada turėti naują automobilį tampa realybe.

Nereikia jaudintis dėl draudimo ar priežiūros

Kadangi automobilis nėra jūsų, tai nėra jūsų pareiga rūpintis draudimu ir jo atnaujinimu bei priežiūra. Jei turite kokių nors problemų dėl automobilio, tiesiog susisiekite su nuomos įmone.

Be to, kas mėnesį nuomojami automobiliai jau turi privalomą pagrindinę apsaugą, kuri užtikrina automobilį sulūžimo atveju, kaip ir nedidelis remontas.

Ar ilgalaikė nuoma man yra galimybė?

Metinė ar mėnesinė automobilio nuoma skirta tiems, kurie nejaučia poreikio turėti savo vardu automobilį. Didėjant bendradarbiavimo ekonomikai, sveikatos ir saugos sumetimais bei paslaugomis, kuriomis siekiama dalytis patirtimi ir net prekėmis, tai yra tendencija, kurią reikia atidžiai stebėti ateinančiais metais.

Jei jums visada patinka turėti naują automobilį ir jį dažnai keisti (pavyzdžiui, kiekvienais metais), ši paslauga jums taip pat gali pasiteisinti! Taip yra todėl, kad automobilio išlaidos ir nusidėvėjimas dažnai yra daug didesni nei mėnesio nuoma.

Ir dar daugiau: nuoma, o ne pirkimas turi pranašumą, kuris dažnai lieka paslėptas. Automobilio pirkimas reiškia, kad jūsų pinigai kurį laiką lieka nejudrūs, net jei po tam tikro laikotarpio nusprendėte jį perparduoti.

Pabaigai

Straipsnyje trumpai aptarėme kokie yra ilgalaikės automobilių nuomos privalumai bei kokiems žmonėms ji yra puikiausias pasirinkimas.

Daugiau apie ilgalaikę automobilių nuomą galite sužinoti sitandgo.lt