Kelionės suteikia jums galimybę bent akimirkai atitrūkti nuo kasdieninės rutinos. Kartais jų idėja kyla spontaniškai, o kartais tai kruopščiai planuojama kelionė kelias savaites. Nepaisant to, kada kilo kelionės idėja, kyla klausimas, kaip kompaktiškiau susipakuoti daiktus, kad kelionėje galėtumėte jaustis patogiai.
Renkantis rankinę kelionei reikėtų atkreipti dėmesį į keletą dalykų:

• Transporto priemonė – ar skrisite lėktuvu, ar važiuosite traukiniu ar
automobiliu?

• Bendravimas vietoje – ar turėsite judėti pėsčiomis?

• Kelionės pobūdis – vykstate verslo reikalais ar privačiais tikslais?

• Kiti – ar yra mažas vaikas, kuris vyks kartu? Ką turite pasiimti su savimi
kelionei? Koks bus oras?

Visi šie veiksniai lemia tinkamą rankinės pasirinkimą. Verta apsvarstyti visus privalumus ir trūkumus. Didelis ir sunkus krepšys nešamas ant peties gali sudaryti sunkumų, ypač jei kurį laiką turite eiti iki viešbučio. Jei skrendate lėktuvu, krepšio matmenis turite pritaikyti prie lėktuvo sąlygų.

Renkantis rankinę komandiruotei, verta ją pritaikyti prie oficialaus stiliaus. Vyriškos rankinės, skirtos komandiruotei, turėtų būti pagamintos iš geros kokybės medžiagos ir neturėti per daug dekoratyvinių elementų.

Kuprinė yra geras pasirinkimas, pirmiausia žygiams pėsčiomis, šiuo atveju joks kelioninis krepšys ar mini lagaminas negali jo pakeisti. Kuo ilgesnė kelionė ir kuo daugiau nešiojate ją ant nugaros, tuo labiau specializuota kuprinė jums bus reikalinga. Turėtume atkreipti dėmesį ne tik į kišenių funkcionalumą ir strateginį išdėstymą, bet ir į galimybes papildomam bagažui pritvirtinti.

Jei teks nueiti ilgą kelią mieste, geriausias pasirinkimas kelionėje bus kelioninis krepšys ant ratų, reguliuojamu rėmu, rankenomis ir papildoma rankena leidžiančia jį nešioti ir traukti.

Rankinė tai vienas iš stiliaus formavimo komponentų, taip pat pabrėžia vyro statusą ir finansinę būklę. Nori nenori, rankinė apie žmogų daug pasako aplinkiniams, kaip ir visa išvaizda.