Šiandien daugelis rinkoje veikiančių įmonių kreipiasi į privačias įdarbinimo agentūras paslaugų klausimais. Maždaug trečdalis laisvų darbo vietų realizuojama per profesionalius įdarbintojus. Jei jums reikia greitai ir už mažiausią kainą rasti puikių darbuotojų, geriausias sprendimas yra kreiptis į įdarbinimo agentūrą.

Įdarbinimas ir darbuotojų paieška yra aktuali problema bet kuriai įmonei, o ypač mažam verslui. Kuo mažesnė įmonė, tuo svarbesnis kiekvieno atskiro žmogaus vaidmuo komandoje. Ir jei vadovui pavyks suburti profesionalią, gerai motyvuotą ir aktyvią komandą, tai tokios įmonės sėkmės tikimybė tikrai padidės.

Yra klaidinga nuomonė, kad įdarbinimo agentūrų paslaugos yra labai brangus. Dėl šios priežasties mažos įmonės bando savarankiškai išspręsti personalo problemas, nors ir praleidžia daug daugiau laiko ir pastangų.
Vadovui kartais sunku savarankiškai įvertinti kandidato tinkamumą siūlomoms pareigoms užimti, jo profesinių įgūdžių atitikimą dabartinėms įmonės užduotims ir nustatyti motyvacijos kriterijus. Agentūros pagalba atliekant tokį specializuotą įdarbinimą leidžia žymiai sutaupyti laiko, taigi ir pinigų Ir išvengti samdos klaidų.
Įdarbinimo agentūra turi savo platų pareiškėjų duomenų bazę, taip pat naudojasi daugelio specializuotų žiniasklaidos ir interneto išteklių galimybėmis.

Jos pagrindinė veikla yra personalo atranka, leidžianti atrinkti personalą aukštu profesiniu lygiu. Įdarbinimo agentūra savo arsenale turi daug patikrintų įdarbinimo metodų ir technologijų. Įdarbinimo agentūros specialistai, atsižvelgdami į organizacijos poreikius ir personalo kategoriją, naudoja tuos, kurie bus efektyviausi kiekvienu konkrečiu atveju.

Dažnai darbo ieškantys asmenys netinka darbdaviui ne todėl, kad darbo ieškantis asmuo yra blogas darbuotojas, bet todėl, kad jo patirties nepakanka konkrečiam darbui, tačiau kitose pareigose jis gali tapti puikiu darbuotoju ir tai įžvelgti ir pasiūlyti kitus galimus įsidarbinimo variantus gali tik agentūra.

Įdarbinimo agentūra, turinti talentų fondą ir daugybę užsakymų, turi galimybę operatyviai pasiūlyti darbdaviui patikrintus kandidatus, o darbo ieškančiam dar vieną laisvą vietą.