Tvoros atlieka daug svarbių funkcijų, nustato nuosavybės ribas, apsaugo jūsų turtą ir sklypą nuo išorinių nepageidaujamų veiksnų ir neprašytų svečių įsiveržimo. Tvora teritorijai suteikią spalvų ir sukuria jaukumą, suteikdama komfortą ir papildomą apsaugą.

Uždara tvora atrodys kaip siena, ji puikiai apsaugos teritorijos privatumą, tačiau ją įmanoma pastatyti tik gavus kaimynų sutikimą ar kitų asmenų reikalaujamus leidimus.

Atviros tvoros riboja teritoriją, apsaugo nuo įsilaužimų, tačiau neišsaugos privatumo, tačiau galima reguliuoti segmentinių tvorų privatumą naudojant tvoros juostas.

Klientas turi teisę rinktis iš ko norėtų, kad jo tvora būtų pagaminta. Tokios medžiagos kaip betonas, medis, plytos ir metaliniai tvoros segmentai yra labai populiarios. Verta paminėti, kad dabar žmonės dažnai naudoja kombinuotas tvoras, sukomplektuotas iš skirtingų medžiagų, o į jų dizainą gali būti įtrauktas net išlietų metalinių elementų.
Segmentinės tvoros iš suvirintų strypų tampa vis populiaresnės. Tvora iš segmtvorosentų yra graži, palyginti nebrangi ir, svarbiausia, kokybiška. Segmentų gamybai naudojamas aukštos kokybės plienas, po suvirinimo cinkuojamas ir padengiamas polimerine danga. Stulpų gamybai naudojamas įvairių dydžių cinkuotas ir dažytas stačiakampis profilis. Toks pasirinkimas nereikalauja jokios priežiūros. Segmentų lakštai tvirtinami prie metalinių stulpų, gali būti montuojami su betoniniais pamatais. Tokia tvora neišsaugo privatumo, tačiau per ją sunku perlipti, ypač jei segmentai yra aukšti.

Segmentinės tvoros tinka tiek gyvenamiesiems, tiek komerciniams ir pramoniniams rajonams, švietimo įstaigoms ir kitoms vietovėms.

Tokias tvoras taip pat rekomenduojama statyti vietovėse, kuriose yra medžių ir krūmų.
Tvoros aukštis yra individualus pasirinkimas. Sprendimas, ar statyti aukštą, ar žemą tvorą, turėtų būti pagrįstas asmens privatumo, saugumo ir leidimų įrengti poreikiais. Atkreipkite dėmesį, kad aukštesnėms nei 2 metrų tvoroms reikalingas atskiras leidimas.