kilimeliai automobiliamsPalaikyti švarą automobiliuose nėra sudėtinga – tam reikia tik atitinkamų aksesuarų bei priedų. Kalba eina apie automobilinius kilimėlius. Geriausia tai, kad kilimėliai automobiliams dabar siūlomi ir el. parduotuvėse, ir skelbimų portaluose, ir kitose vietose. Tačiau, kiekviena šių vietų pasižymi skirtingais privalumais ir minusais. Vienur kainos mažesnės, tačiau kitur – kokybė geresnė. Be abejo, turbūt visi sutiks, kad labiausiai reikia atsižvelgti į saugumą vedant pinigus, nes juos prarasti yra gana lengva, jeigu pasirenkamas ne tinkamas pardavėjas. Norintiems įsigyti kilimėlius automobiliams, neverta gaišti laiko su įtarimus keliančiais pardavėjais. Juk yra saugesnių ir paprastesnių būtų įsigyti visus reikalingus automobilių aksesuarus be jokių pavojų.

Bene saugiausia būdas įsigyti automobilinius kilimėlius bei kitus aksesuarus – juos pirkti iš internetinių parduotuvių, kurios yra žinomos ir patikimos. Jų Lietuvoje yra ganėtinai daug, o svarbiausia – jos yra patikrintos. Jose pirkti yra saugu, tuo labiau – žinote kam vedate pinigus. Tokiose el. parduotuvėse kilimėlių pasirinkimas įprastai būna didesnis. Čia galite rinktis tiek guminius, tiek iš tekstilės pagamintus kilimėlius pagal įvairius dydžius. Tiesa, didesni kilimėliai kainuoja daugiau, o taip pat reikėtų pasižiūrėti kokiais prekiniais ženklais jie pažymėti. Matote, kai kuriose el. parduotuvės prekiauja firminiais automobilių aksesuarais, o tai reiškia, kad kai kurie jų yra skirti tik tam tikrų markių transportui.

Kaip bebūtų, nevalia dairytis į tokius pasiūlymus, kur jau ir taip aišku, kad siūlomi gaminiai yra ne kartą naudoti. Vieni iš nuotraukų jau galima matyti ar siūlomi kilimėliai automobiliams buvo naudoti ar ne – matosi purvas ir t.t. Jeigu nuotraukose pavaizduoti nauji kilimėliai, vadinasi tai ir turite gauti. Jeigu pardavėjas atsiunčia ne tokius kilimėlius, kurie buvo žadėti, galite reikalauti pinigų grąžinimo nepaisant to ar tai yra legaliai prekiaujantis asmuo ar ne.

Klabant apie pinigų grąžinimo garantijas, nereikia pamiršti, jog yra tam tikros taisyklės. Jeigu įsigyti kilimėliai turėjo savo specialias pakuotes, vadinasi grąžinant būtina jas įpakuoti taip pat. Tad, prieš pradedant naudoti įsigytus aksesuarus, neskubėkite išmesti pakuočių, nes pinigų atgavimo atveju jums gali jų prireikti. Tai dažnai numatyta ir pinigų grąžinimo garantijos informaciniame skyrelyje. Būtinai prieš kažką perkant, perskaitykite visą pateikt informaciją, kad paskui nebūtų jokių ginčų.

Automobilinius kilimėlius pirkti reikėtų tik tuomet, kai matoma, jog perkamas gaminys yra naujas ir kokybiškas bei kai įsitikinama, jog pardavėjas yra sąžiningas. Labiausiai vengti reikia tokių pasiūlymų, kur pateikiamos nuotraukos, o informacijos nėra. Ten gali būti apgaulės – sumokėsite pinigus, bet nieko negausite. Neracionalu, kad apie prekę turite reikalauti informacijos, nes dabar kone kiekvienas normalus pardavėjas iš anksto pateikia visą svarbiausią informaciją.

Kas liečia pirkimą iš fizinių asmenų, turėkite galvoje, kad vieni prekiauja legaliai, o kiti tiesiog atsikrato nereikalingų daiktų. Pastarieji jums nesuteiks jokių garantijų. Jeigu patys suprantate, kad perkate naudotus kilimėlius ir tai matote, turėkite galvoje, kad pinigų jums niekas negrąžins, jeigu jie tiesiog jums nepatiks. Tokie pardavėjai nėra įpareigoti grąžinti pinigų arba pakeisti pirkinių naujais. Tiesiog perkate tai, ką matote ir tiek.

Perkant iš internetinių parduotuvių, dažnai taikomos visos garantijos. Bet, yra tokių automobilinių aksesuarų, už kuriuose pinigai nėra grąžinami. Apie tai yra informuojami visi pirkėjai. Kai teikiate užsakymą ir matote nuorodą į pirkimo sąlygų informacinį puslapį, būtinai perskaitykite jį, o ne praleiskite pro akis. Ten surašoma svarbiausia įsigijimo informacija.