Dažnai svarstomos kelionės į užsienį ir nors tai be galo įdomu ir naudinga kiekvienam, tikrai neverta pamiršti savo gimtojo krašto. Visgi Lietuva kuo puikiausiai pritraukia lankytojų iš užsienio, todėl net ir tiems, kurie gyvena čia tikrai pavyks surasti tai, ko dar nematė. Kelionės po Lietuvą gali būti nepamirštamos, tereikia sugalvoti kur norisi nuvykti ir ko dar nėra matyta. Kartais smagu aplankyti ir tas vietas, kur jau buvote, nes jos keičiasi, atsinaujina. Keliauti savo gimtinėje daug paprasčiau, todėl turintys mažų vaikų ar augintinių tikrai gali pasidžiaugti lengvesniais maršrutais, po kurių nesunku greitai sugrįžti namo. Jei niekaip neatrandate ką norisi pamatyti, verta daugiau pasidomėti, o kai kuriais atvejais pravartu kreiptis pagalbos – kelionių agentūros Lietuvoje tikrai padeda susiorganizuoti nepamirštamą laiką.

Nebūtinai maršrutai turi būti ilgi, besitęsiantys kelias dienas – norint trumpo pabėgimo nuo rutinos puikiai tiks ir savaitgalio kelionės po Lietuvą. Turint transporto priemonę ir protingai susidėliojus lankytinas vietas, tikrai pavyks labai nesunkiai apvažiuoti kelis objektus. Tokio laiko tikrai pakaks ir aplinkinius miestelius, kaimelius aplankyti, o sezono metu ir visi dailiausi gamtos kampeliai bus prieinami. Kelionės Lietuvoje gali būti organizuojamos ir su gidais bei kelionių vadovais, jei norisi visiškai atsipalaiduoti ir negalvoti apie vairavimą, maršrutą, stoteles, nes viskuo bus pasirūpinta. Beliks tik mėgautis pačiu procesu. Pažintinės kelionės Lietuvoje organizuojamos agentūrų, todėl jei tik kyla noras niekuo nesirūpinti, būtina kreiptis į ją.

Tiems, kas nori savarankiškai susidėlioti kelionę, lankyti vietas savo tempu, tuomet galima pasižvalgyti ką pataria kiti keliautojai ir kokios vietos labai nustebino. Viena dailiausių vietų, kurią daugelis rekomenduoja yra Birštonas, kuriame dabar galima atrasti ir apžvalgos aikštelę. Čia taip pat galima rasti įvairiausių pramogų ir sanatorijų bei SPA, kuriuose galima atsipalaiduoti. Rusnės miestelis irgi kur kas rečiau girdimas nei turėtų būti – daugelis rekomenduoja čia užsukti tiems, kurie nori pabūti arčiau gamtos. Paukščių stebėjimas, žvejyba, pasivaikščiojimas čia tikrai bus įsimintini. Būtinai aplankykite vietą kur susitinka Nemunas su Skirvyte ir apžiūrėkite Uostadvario švyturį!