Ar esate prisijungę prie bendro miesto tinklo, ar naudojate kitas alternatyvas elektros energijai, vis tiek pasitaiko įvairiausių atvejų, kuomet energijos tiekimas būstui sutrinka. Dažniausiai taip atsitinka dėl elektros energijos tiekėjo trikdžių, oro sąlygų, kai pažeidžiami elektros laidai ar namuose įvykusio gedimo elektros sistemoje. Tokiais atvejais reikalingas kažkoks bent jau laikinas sprendimas, kuris užtikrintų nepertraukiamą energijos tiekimą namams. Šiame straipsnyje pristatysime patogiausius nepertraukiamo elektros tiekimo būdus.

Benzininiai elektros generatoriai

Tai idealus pasirinkimas būstui. Kuomet atsitinka bėda su elektros energijos tiekimu, galite pasitelkti šių generatorių pagalbą. Tai nėra labai galingi generatoriai, dažniausiai jų našumas neviršija 10kW, tačiau to tikrai pakanka užtikrinti visiškai nenutrūkstamą energijos tėkmę. Šie generatoriai taip pat nėra labai brangūs ir nereikalauja daug kuro. Jeigu gyvenate vidutinio dydžio name – tikrai bus geras sprendimas įsigyti tokį generatorių. Taip pat šie generatoriai dirbs daug tyliau ir sklandžiau, negu dyzeliniai.

Dyzeliniai elektros generatoriai

Ko gero šie generatoriai yra netgi privalomi didesnių įmonių pramoninėse patalpose. Dyzeliniai generatoriai turi plačią galingumo gamą – nuo gan ne našių variklių iki itin galingų ir didelį energijos kiekį tiekiančių generatorių. Be abejo, šie generatoriai reikalauja šiek tiek daugiau kuro, tačiau jie užtikrins sklandžią pramonės veiklą. Juos taip pat galite naudoti būstui, o ypač didesniam.

Net ir laikini elektros tiekimo trikdžiai gali pridaryti ne mažai rūpesčių. Namuose elektros nebuvimas ir be jos neveikiantys prietaisai sukelia nepatogumų. Na, o gamyklose dėl elektros trikdžių sustojęs gamybos procesas ne tik sukelia rūpesčių, bet gali ir pakenkti gamybos mechanizmams. Tad palyginus su galimais nuostoliais benzininiai arba dyzeliniai generatoriai yra labai ekonomiškas būdas būti apsaugotiems nuo nemalonumų.