baldai virtuveiKaip atrodo idealūs virtuvės baldai? Ko gero vieningo atsakymo šiam klausimui niekada nebus. Kiekvieno šeimininko skonis ir poreikiai labai skiriasi, tačiau nenuginčijamai kiekvienas savo namuose nori išskirtinio jaukumo, grožio bei patogumo. Baldų virtuvei gamyba susideda iš daugybės smulkių detalių, kurių visuma būtent ir sukuria malonų vaizdą mūsų akims. Žinoma, daugybę idėjų dabar galima pasisemti iš interneto platybių. Korpusinių baldų gamyba virtuvėms – atsakingas darbas, tačiau galutinį dizaino bei siekiamos kokybės sprendimą priimate tik Jūs. Jeigu Jums vis dar sunku išsirinkti virtuvinius baldus, taip pat siūlome atkreipti dėmesį į kai kuriuos įdomius interjero sprendimus. Galbūt Jums pravers kai kurios idėjos?

 

  • Ryškūs stalviršiai. Rodos nedidelė, tačiau išties svarbi detalė. Pasirinkite tokius stalviršius, kuriuose bent dalinai dominuotų ryškios spalvos (pavyzdžiui, žalia, geltona, oranžinė). Gali būti, kad tokia ryški detalė padarys Jūsų virtuvę išskirtine. Taip pat baldų virtuvei gamyba dažnai yra neatsiejama nuo marmuro medžiagos. Nors tai ir gana klasikinis variantas, tačiau jis kuo puikiausiai tinka išskirtinių spalvų gerbėjams.
  • Odinės kėdės. Jeigu norite išskirtinio grožio savo virtuvėje, neabejotinai rinkitės kėdes su odos fragmentais. Tokie kėdžių apmušalai ne tik atrodys tobulai, gražiai, bet ir suteiks elegantiško dizaino pliūpsnio.
  • Taupykite erdvę. Ir tikrai nesvarbu, ar Jūsų virtuvė didelė ar maža, erdvę taupyti yra ne tik patogu, tačiau ir praktiška. Moderni korpusinių baldų gamyba neatsiejama nuo funkcionalumo. Pavyzdžiui, jeigu virtuvės viduryje statysite didelį valgio gaminimo stalą – salelę, tai jos apačioje laisvai galite įrengti įmontuotą erdvę, kurioje galima laikyti ne tik taures, tačiau ir gėrimus, ar kokius nors virtuvinius rakandus. Išnaudokite erdvę išmaniai!
  • Jeigu norite dar išskirtinesnio funkcionalumo, nenuvertinkite ištraukiamų stalčių. Nors spintelės ir padeda sutaupyti vietos, tačiau stalčiai visada bus patogiau. Juk juose taip patogu laikyti stalo įrankius, puodus ir kitus virtuvės reikmenis. Virtuvėje reikėtų turėti bent kelis ištraukiamus stalčius.
  • Nebijokite atsinaujinti. Visiškai nesvarbu, ar Jūsų virtuvė nauja ar sena. Kartas nuo karto yra verta ją atnaujinti ir šiek tiek perdėlioti visus daiktus. Taip ne tik virtuvė atrodys žaismingiau, tačiau ir Jūs patys jausitės geriau.