Kuo toliau tuo labiau automobilių nuomos verslas įsibėgėja ir panašu, kad šios paslaugos poreikis visuomet išliks aktualus. Tačiau verta pažymėti, kad šių paslaugų paklausa visame pasaulyje yra didžiausia didmiesčiuose bei miestuose, kuriuose yra oro uostai. Ne išimtis ir Lietuva, todėl automobilių nuoma Kauno oro uoste, Vilniuje ar Palangoje taipogi yra paklausiausia.

Norint išsinuomoti automobilį, pavyzdžiui, Kauno oro uoste, dėti labai daug pastangų tikrai nereikia. Nes automobilių nuomos punktai įsikūrę būtent pačioje oro uosto teritorijoje. Dėl didžiausios pasiūlos koncentracijos automobilių nuoma Kauno oro uoste yra konkurencingiausia, todėl ir kainos yra patrauklesnės nei punktuose, esančiuose pačiame mieste.

Norėdami išsinuomoti automobilį, jūs, žinoma, turite būti pilnametis asmuo ir turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Tai yra du kriterijai, kurie taikomi visose nuomos kompanijose be išimties, o kitos sąlygos kiekvienu atveju priklauso tiek nuo nuomos bendrovės, tiek nuo nuomojamo automobilio ir pan. Automobilis nuomai gali būti krovininis, keleivinis, lengvasis ar skirtas šventėms. Tai visai nesvarbu, kokį automobilį jūs norite nuomotis, svarbu, kad turėtume jo kategoriją atitinkantį vairuotojo pažymėjimą.

Jeigu norite automobilį išsinuomoti ne iš oro uosto, tačiau būtent ten radote geriausiai jūsų poreikius atitinkančias sąlygas ir automobilį, galite tai padaryti. Paprastai už keliolikos eurų priemoką automobilis gali būti pristatomas į pageidaujamą vietą miesto ribose. Tiesa, dėl šios sąlygos turite pasiteirauti paslaugos tiekėjo ir perspėti apie tai iš anksto.

Dar vienas privalumas nuomojantis automobilį oro uoste yra toks, kad tai galite padaryti bet kuriuo paros metu. Kai tuo tarpu kitose vietose dažniausiai paslauga teikiama tik tam tikru metu. Be to, automobilį galite pasiimti Kaune, o grąžinti kitame.