Neefektyvios šildymo sistemos eikvoja energiją ir brangiai kainuoja. Šilumos siurblys oras-vanduo yra plačiausiai paplitęs šilumos siurblys Europoje. To priežastys yra lengvas montavimas, techniniai parametrai ir prieinama kaina.
Įprastos šildymo sistemos pakeitimas šilumos siurblio sistema, ypač gerai izoliuotame būste, gali pakeiskite komforto lygį namuose, tuo pačiu sumažindami einamąsias išlaidas.

Norint įsirengti oro šilumos siurblį jums, reikia žinoti keletą detalių apie juos:
Pirmiausia turite įsitikinti, kad jūsų būstas yra gerai izoliuotas ir kad jūs turite gerus dvigubų ar trigubų stiklų
langus. Tokiu būdu jūsų šilumos siurblio sistema veiks gerai, o sąskaitos už elektrą bus mažos.

Šildymo sistemai įrengti reikalinga vieta, esanti už jūsų namų ribų, kur įrenginį būtų galima pritvirtinti prie sienos arba pastatyti ant žemės. Norint gauti gerą oro srautą, reikės daug vietos aplinkui. Idealu būtų saulėta siena.
Oro šilumos siurbliai geriausiai veikia gaminant šilumą žemesnėje temperatūroje, todėl norint, kad šildymo sistema būtų efektyvi, būtina, kad jūsų namai būtų gerai izoliuoti ir atsparūs traukai.

Sistema atsipirks daug greičiau, jei pakeis elektros ar anglies šildymo sistemą. Šilumos siurbliai gali būti ne pats geriausias pasirinkimas namuose, naudojantiems autonomines dujas.

Oro šilumos siurbliai gali veikti geriau naudojant grindinio šildymo sistemas arba šilto oro šildymo sistemas nei naudojant radiatorius naudojančias sistemas.

Eksploatavimo išlaidos skirsis priklausomai nuo daugelio veiksnių, įskaitant jūsų namo dydį, tai, kaip gerai jis izoliuotas, ir kokią kambario temperatūrą siekiate palaikyti.

Jei norite pasirinkti išsamų buitinio šildymo ir karšto vandens tiekimo sprendimą specialistų konsultacijas rasite paspaudę https://admaservisas.lt/silumos-siurbliai-oras-vanduo/.

Seną namą su savo originalia šildymo sistema galima lengvai perjungti į modernią šilumos siurblių sistemą, reikalaujant minimalių priežiūros poreikių ir be fizinio krūvio.