Sunegalavus augintiniui, dažnai kyla klausimas, ar galima padėti jam namuose? Namuose galima suteikti pirmąją pagalbą, palengvinti jo būklę iki kol nuvyksite į veterinarijos kliniką, o esant nestipriems negalavimams galite padėti jam pasveikti. Tačiau tam, kad galėtumėte augintiniui padėti, namuose turite turėti pirmosios pagalbos augintinio vaistinėlę. Taigi, naktį gyvūnėliui pasijutus blogai gali užtekti ir namuose turimos augintinio vaistinėlės, joje turi būti visi reikalingi medikamentai ir įrankiai vienoje vietoje, tokiu atveju sunegalavus augintiniui, pagalbą galėtumėte suteikti greičiau ir efektyviau. Tokia vaistinėlė namuose gali padėti gyvūnui nestipriai sunegalavus, tačiau jei negalavimai tęsiasi ilgai, atsiranda staigiai yra ūmūs, ar kelia jums įtarimą, būtina nedelsiant kreiptis į veterinarijos kliniką, budintis veterinaras nustatys simptomų priežastį ir paskirs gydymą.

Veterinarijos klinikos pagalba augintiniams

Veterinarijos klinika teikia veterinarinę pagalbą augintiniams jusų namuose ir veterinarijos klinikoje. Klinika dirba visą parą, kurioje yra moderni medicininė bei laboratorinė įranga, chirurgijos rinkinys, rentgeno aparatas, intensyvaus stebėjimo patalpa bei kiemas, skirtas vaikščioti hospitalizuotiems šunims. Teikiama didelė diagnostikos paslaugų įvairovė: nuo patikrinimo namuose iki tyrimų laboratorijose. Sukauptos ilgametės žinios ir moderni, gydymui skirta aparatūra, leidžia tiksliau bei greičiau diagnozuoti įvairias augintinių ligas. Klinikos gydytojų komanda reguliariai dalyvauja profesionalinio tobulinimo kursuose, kuriuose susipažįsta su naujausiais gydymo metodais ir technologijomis, vaistais bei jų panaudojimo galimybėmis. Visa tai leidžia profesionaliai ir efektyviai atlikti gydymą.

Pagalba augintiniui: kaip ištverti fejerferkų naktį

Augintinių šeimininkams patariama neaštrinti situacijos: pernelyg guosti, drąsinti, nepalikti augintinio. Jei šuo saugiai jaučiasi po vonia ar giliausiame kampe, tegul ten ir lieka, kol viskas nurims. Galima prieiti, pasakyti gražų žodį ir nueiti į šoną. Nereikia siūlyti jokių skanėstų- kai šuo jaučia įtampą, jis neims skanėsto. Sudaryti foną- palikti šviesą, muziką ar televizorių, patariama tiems, kurie labai nori išeiti pasižiūrėti eglutės. Vis dėlto labai jautriai šaudymus išgyvenančių šunų šeimininkams nerekomenduoja augintinių palikti vienų.