Tai puikus būdas patobulinti lubinius šviestuvus už kelis eurus, o įleidžiamų šviestuvų dažymas negali būti lengvesnis „pasidaryk pats“ namų projektas. Ileidžiamieji žibintai gali būti įvairių apdailos ir angų, o tinkamai pasirinkus net ir pačius diskretiškiausius lubinius šviestuvus gali atrodyti apgalvotai ir įmantriai.

 

Tai taikoma modernioms erdvėms, kuriose dažnai naudojamas įleidžiamas apšvietimas, bet ir tradicinėms aplinkoms, pavyzdžiui, senesniam miesto namams, kur strategiškai įrengtas įleidžiamas apšvietimas gali padaryti stebuklus. Dauguma elektrikų tolygiai deda įleidžiamus šviestuvus per lubas, kad sukurtų tinklelį. Šie įleidžiami šviestuvai yra mažesni nei 1 colio aukščio ir gali būti montuojami ankštose vietose, kurių tradiciniai lubų šviestuvai negali apšviesti, pvz., ortakių / ortakių / barjerų lubos, šiltos lubos su ribota vertikalia erdve ir siauri sofitai.

 

Lemputės

 

Jei naudojate 3 W lemputes kaip bendrą apšvietimą, rekomenduojame jas statyti maždaug 2–3 pėdų atstumu vienas nuo kito. Įleidžiami šviestuvai yra galimybė, kurią naudojant strategiškai, galima ištaisyti mirtį, tačiau jie taip pat gali pakeisti jūsų šveicariško sūrio lubas ir apšviesti jūsų gyvenamąsias patalpas silpnoje šviesoje. Kad ir koks gerai būtų suprojektuotas jūsų namas, prastas apšvietimas tikrai gali sugadinti jūsų nuotaiką.

 

 

 

Mūsų virtuvėje įleidžiamiems šviestuvams turėjau nuimti balionėlių dangtelius nuo lubų, kad juos dažyčiau. Aš nesupratau, kad galiu išimti juodą skardinę, įdėti šviesą ir nudažyti įmontuotą šviesą baltai tiesiog purškiant dažus. Mūsų svetainės įleidžiamiems šviestuvams tereikėjo išimti lemputes, išimti juodą įdėklo dalį, išpurkšti dažais ir įdėti atgal, kai išdžius.

 

 

 

Kai naudojamas su pasirenkamu LED formato putplasčio sandarikliu, kuris įtaisytas tarp dekoratyvinio armatūros žiedo ir lubų medžiagos (dažniausiai gipso kartono), šis įrenginys yra sandarus. Yra du skirtingi metodai, kuriuos galite naudoti norėdami įdiegti itin plonus įleidžiamus LED šviestuvus. Šie kabeliai leidžia lengvai montuoti itin plonus įleidžiamus LED šviestuvus naujose srityse.

Plono LED apšvietimas

 

 

Nrėdami rasti tinkamą ypač plono LED apatinio apšvietimo skylės dydį, pieštuku ant lubų nubrėžkite tinkamo dydžio skylę (apvalią arba kvadratinę, priklausomai nuo lempos). Aukštos kokybės šviestuvai siūlomi su metalo apdaila, kuri puikiai atrodo ant medinių lubų. Užuot atkreipę dėmesį į kambarį, jie atkreipia dėmesį į lubas. Aštrūs skruostikauliai išsiskiria kaip ašmenys ryškiausioje dešimtuko šviesoje.

 

 

 

Jo plika galva švyti prislopintoje įspūdingo kambario šviesoje. Pro storą stiklinę sieną autoriaus kairėje matau, kas atveda turtingiausius pasaulio žmones į šį beprotiškai brangų tik nariams skirtą klubą: didžiulis humidorius su eilė po eilės medinių dėžių, pripildytų riebių cigarų. Kambaryje su stiklinėmis sienomis maždaug už dešimties metrų nuo manęs Kanonas atsuka galvą, o jo Adomo obuolys trūkčioja iš juoko. Kaip gali atrodyti, kad aš stengiuosi nesijuokti iš autoriaus savo priblokšta tyla? Išlaisvinta iš laikinos nuostabos, plačiai nusišypsau ir atidedu į šalį viską, išskyrus tikslą. Būk ramus. Koks sutapimas, tai irgi žmogus, kurį nužudysiu visais įmanomais būdais. Tu neįsivaizduoji, kas nutiks, Cannon Freeman.

 

 

 

Drew Carsoną jis pažįsta mažiau nei dešimt minučių. Driu tyli, kai aš keliu stiklinę po stiklinės nuo padėklo, ragauju viską, išskyrus kavą. Turiu eiti vakarieniauti, bet pasiliksiu kuo ilgiau. Priešingu atveju negaliu garantuoti jums vietos aukciono kambaryje, juo labiau aukciono bloke. “ Supratau. Sprendžiant iš visų autoriaus tyrimų, „Upper Ten“ išskirtinumas priklauso ne tik nuo pinigų.

 

 LED lempučių svarba

 

Lygiai taip pat, lyg būčiau Sandy vietoje. Kai buvome saugiu atstumu, toliau vykdžiau 911 operatoriaus nurodymus išlikti ramiems ir laikytis toliau nuo degančio pastato. Susilaikymas nuo nieko liesti ar liesti gali būti laikomas įrodymu arba svarbiu suprasti, kas atsitiko. Tiksliai vykdžiau jo nurodymus ir po dešimties minučių išgirdau mažiausiai trijų ar keturių ugniagesių mašinų riksmą ir dubenimą.

 

 

 

Mano berniukai vis dar negalėjo patikėti, kad siautėjimas sumažėjo beveik iki nulio ir per mažiau nei valandą. Niekas niekada nesužinos, kaip jie sukūrė šią tekstūrą – ar dažais, ar naudojant tikrą vulkaninę uolieną. Aš ką tik pasirodžiau, nustebinau vaikus, ir jie pamatė mane, jei ten buvo.

 

 

 

LED lemputės negeneruoja šilumos, todėl jos yra labai atsparios ugniai, jų tarnavimo laikas yra 20 000 valandų (dešimt metų). CFL lemputės sunaudoja 70 % mažiau energijos nei tradicinės kaitinamosios lemputės, o vidutinė jų eksploatavimo trukmė yra 8000 valandų, palyginti su 1200 valandų kaitinamųjų lempučių. Atsižvelgiant į LED šviestuvų ilgaamžiškumą, palyginti su CFL, LED žibintai laikui bėgant taps geresne investicija.

 

Pabaigai

 

Nuėmus šviestuvą, LED tvarkyklė turi likti pasiekiama, kad galėtumėte bet kada patikrinti jungtis arba LED tvarkyklę nepažeisdami lubų ar kitų statybinių medžiagų. Plačiau: elempos.lt.