Internetu perkant maistą šunims vyksta įvairios akcijos, ypatingi pasiūlymai, todėl pašaro kaina gali būti pigesnė. El. parduotuvėje galima įsigyti produktus žinomų gamintojų iš oficialių tiekėjų, maistas greitai pristatomas. Augintiniams- svarbu subalansuota mityba, tik tuomet gyvūnas augs sveikas, judrus, žvalus ir energingas. Sausas maistas populiarus, nes jame yra naudingų medžiagų, vitaminų ir mineralų.

Sausas maistas šunims

Sausą šunų maistą reikia rinktis pagal augintinio amžių, svorį, jo poreikius, kur šuo gyvena, lauke ar namuose. Viską įvertinus išrinksit tinkamiausią ir skaniausią maistą, augintiniai mėgsta pašarą su įvairia mėsa. Sausas maistas skiriasi pagrindine mėsos dalimi: su ėriena, kiauliena, jautiena arba kita mėsa. Alergiškiems šunims reikėtų rinktis begrūdį maistą, vyresniems- lengvai virškinamą maistą. Sausas maistas skirstomas į klases: ekonominį, premium ir super premium. Ekonominės klasės pašaras pats paprasčiausias, jame išvys nėra mėsos, o yra daug grūdų kurie gali kenkti šuns sveikatai. Šunų maistas premium ir super premium yra aukščiausios klasės, kokybiškas ir užtikrina būtinų maisto medžiagų poreikius, šuo šeriamas tokiu maistu bus sotus, sveikas, kailis blizgės.

Šunys mėsėdžiai

Šunys labiau linkę prie mėsėdžių, todėl jų ėdale turėtų būti mažiausiai 40 procentų mėsos. Grūdai pašare gali sudaryti mažiausią dalį, pvz., kviečiai gali sukelti sveikatos problemų susijusių su oda, kailiu ir virškinimu, kukurūzai gali sukelti alergiją. Šunims sveika yra daržovės. Konservantai, antioksidantai, dažikliai dedami, kad maistas ilgiau būtų šviežias, tai gali kenkti šuns sveikatai, odai, akims, kvėpavimo takams. Vengti maisto, kuriame daug fosforo acido, šunys mėgsta sūresnį maistą, tačiau druska nėra gerai, geriau kuo mažiau. Pašaras kuriame daug cukraus kenkia šunų dantims arba gyvūną gali padaryti hiperaktyviu.

Skanėstai šunims

Skanėstai šunims gaminami iš aukštos kokybės erienos, antienos ar arklienos, papildomi ryžiais ir naudingais mikroelementais, jų sudėtyje gausu skaidulų reguliuojančių virškinimo procesus. Skanukus šunims galima rinktis pagal augintinio veislę, amžių ir pageidaujamą kainą, jie gali būti kaip dresiravimo priemonė ir kaip profilaktinė dantų priežiūros priemonė. Gyvūnas juos grauždamas nusivalo dantis nuo apnašų.